Jobstudent medisch secretariaat

 


Wij zoeken een nieuwe collega! Wil jij het visitekaartje zijn van onze afdeling, kun jij iets betekenen voor de patiënten die op onze afdeling komen, dan zijn wij op zoek naar jou! Ben jij klantgericht, accuraat, proactief, flexibel en slagvaardig? Patiëntvriendelijkheid en collegialiteit zijn onze sleutelwoorden. Dit zijn de kwaliteiten die we hopen terug te zien bij onze nieuwe collega's in de poliklinieken psychiatrie en medische psychologie voor volwassenen.

Afdeling

Afspraken maken en administratieve taken uitvoeren voor de patiënten van alle behandelaars. Het secretariaat is ook verantwoordelijk voor het opmaken van facturen.

Werkzaamheid

Als medisch secretaresse voer je alle voorkomende medisch secretariële werkzaamheden in je team uit, zoals het ontvangen van patiënten, het plannen van afspraken, het invullen van spreekuren, het bijhouden van agenda's voor psychiaters en psychologen, het beantwoorden van telefoontjes en e-mails, het beheren van dossiers, het afhandelen van e-mails en het verzorgen is consistent. Daarnaast zet je je in voor het ontwikkelen en vereenvoudigen van efficiënte en professionele praktijken.

Werkvereisten

jij:

• In het bezit zijn van een diploma (medisch) secretaresse;

• Beschikken over MBO werk- en denkniveau;

• goede sociale en communicatieve vaardigheden hebben;

• Kan zelfstandig of in teamverband werken;

• Nauwkeurig en bestand tegen druk. Ervaring met SAP/EPD strekt tot aanbeveling.

Ben jij deze duizendpoot, maak je graag deel uit van ons team, dan nodigen we je uit om te solliciteren.

Onze aanbieding

• Wij bieden u een contract van 16 uur aan. Volgens de ziekenhuis-cao is deze ingedeeld in FWG 35 en afhankelijk van opleiding en ervaring;

• Onbepaalde afspraken

• Je komt te werken in een gezellig en actief betrokken team, klant- en servicegerichtheid staan bij ons hoog in het vaandel;

• Daarnaast zorgen wij voor uitstekende arbeidsvoorwaarden, 8,33% vakantiegeld en een aantrekkelijk meerkeuzesysteem, zodat u kunt besparen op de aanschaf van fietsen, tablets/smartphones of abonnementskosten voor de sportschool;

• Reiskostenvergoedingen en parkeerregelingen op basis van de afstand woon-werkverkeer. Als je met de fiets komt, kun je cadeaubonnen sparen;

• Wij vinden het belangrijk om een goede balans tussen werk en privé te behouden. Daarom zullen we ons best doen om rekening te houden met uw verwachtingen van werkuren.