Administratief medewerker parttime

 wat ga je doen?

Als administratief medewerker ga je aan de slag op onze afdeling algemene zaken. Samen met een andere collega ben je verantwoordelijk voor de administratieve ondersteuning in de breedste zin van het woord. Je werkt in rotatie tijdens de werkweek en werkt 16 uur per week (woensdag en vrijdag zijn het beste, maar onderhandelen is mogelijk). Tijdens vakanties en ziekte zorg je voor elkaar om achter de schermen alles tot in de puntjes geregeld te hebben.

• Je ondersteunt bij het opstellen van de personeelsplanning, controleert werktijden en ontvangen facturen, zoals uitzendbureaus waar wij mee samenwerken. U kunt voor deze locatie ook een bestelling plaatsen;

• Daarnaast help je rapporten op te stellen om inzicht te krijgen in onze wasactiviteiten, analyseer je deze activiteiten en geef je suggesties hoe we de kwaliteit, veiligheid en productiviteit kunnen verbeteren;

Daarnaast ondersteun je fabrieksmanagers en supervisors bij het uitvoeren van verschillende taken, zoals veiligheidsbegeleiding, verlofaanvragen en beheer van afwezigheden;

• Zorg dat nieuwe medewerkers zich thuis voelen bij globalrecruitment.info en zorg voor geschikte werkkleding, werkschoenen en PBM;

• Kleine receptiewerkzaamheden, zoals het ontvangen van bezoekers, het reserveren van ruimte en het afhandelen van post.

Wat neem je mee?

Bij globalrecruitment.info vinden we het belangrijk om een individuele klik te hebben en je weg te vinden in het team. Daarnaast ontwikkelen en innoveren we snel en moet je daar mee kunnen synchroniseren.

• Idealiter heb je een MBO+ diploma, aangevuld met relevante werkervaring, en daarin administratieve en facilitaire taken verricht;

• Als persoon kunnen we je omschrijven als iemand die graag contact heeft met collega's, zelfstandig werkt en een groot verantwoordelijkheidsgevoel heeft;

• Je hebt geen problemen met verschillende soorten taken, je bent zeer vaardig in administratieve zaken en je weet het overzicht te bewaren;

• Bekend met ERP-systeem, kan de methode vinden in Excel;

• Je bent flexibel en wil een kernlid van ons team worden!


Wat bieden wij?

globalrecruitment.info biedt een uitdagende omgeving in een dynamische en stabiele organisatie en biedt volop mogelijkheden voor ontwikkeling en groei. Onze kernwaarden zijn: klant centraal, elkaar de ruimte geven om jezelf te zijn, elke dag vooruitgang boeken, verantwoordelijkheid nemen en succes nastreven.

We voorzien je graag van een goed salaris, een reiskostenvergoeding voor de 13e maand, een goede pensioenregeling, ontwikkelruimte en mij